MAC İçin Scorched 3D Oyunu İndir – Strateji Oyunu (Topçu Oyunu)

MAC İçin Scorched 3D Oyunu İndir – Strateji Oyunu (Topçu Oyunu)

Scorched 3D strateji oyunun MAC OS X işletim sistemi için yeni sürümü Scorched 3D v43.3d yayınlandı. Scorched 3D basit bir sıra tabanlı topçu oyunu ve oyuncuların diğer yaratıcı aksesuarlar, kalkanlar ve taktikleri ile birbirlerine karşı oynadıkları gerçek zamanlı strateji oyunu. Mesafenizi ölçün ve topu ateşleyin.

Nasıl oynayacağını düşünüyorsanız korkmayın. Çok basit şekilde oynayabilirsiniz. Sadece gücünüzü ve yörüngenizi ayarların bir silah seçin ve ateşleyin. Karşı taraf sizi yok etmeden siz karşı tarafı yok edin.

Her turda mücadeleyi kazandığınız zaman para ödülü alacaksınız ve böylece daha yeni ve güçlü silahlar oluşturabilirsiniz

Öğretici modu kullanarak temel kontrolleri öğrenin, ya da zevk için ekonomi ve çevre koşullarını kendinize göre ayarlayın, ya da çeşitli sunuculardan birinde hemen online oynamak için kendi oyununuzu kurun.

Rastgele manzaralar, haritalar da bir defa da 24 oyuncu ile multiplayer oynayabilirsiniz. Scorched3D gelişmiş düzeyde silah sunuyor ve Apocalypse mod ile birlikte geliyor.

Scorched3D oyunu oynamak tamamen ücretsizdir ve Microsoft Windows, Linux ve Mac işletim sistemleri ile uyumlu sürümleri mevcuttur.

Üretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 152 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status