Montezuma’nın Hazineleri 3 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

Montezuma’nın Hazineleri 3 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu

The Rise of Atlantis oyununu bir çok kişi oynamıştır. Montezuma’nın Hazineleri 3 oyunu The Rise of Atlantis benzeri bir oyundur. 160 bölümü ile heyecanın bitmeyeceği kaliteli bir oyun. Montezuma’nın Hazineleri 3 oyunun kaliteli görsel efektleri ile büyüleneceksiniz. Montezuma Hazineleri 3’teki inanılmaz zenginlikler için taşları eşleştir! Montezuma’nın Hazineleri 3, tiryakilik yapan iki oyun modu sunar: Normal ve Uzman.

Uzman modu yoğun, hızlı eşleştirmeler gerektirirken, Normal modda kolayca puan toplayıp bonuslar kazanırsın. Hangi modu seçersen seç, güçlendirmeleri geliştirmek için stratejiler oluştururken ve onlarca kafa karıştıran mini yap-bozları çözerken, görkemli grafikler ve müthiş patlayıcı seslerle eğlenirsin. Geçmen gereken 160 bölümle kendini aylarca ormanda bulabilirsin!

Montezuma’nın Hazineleri 3 Oyunun Özellikleri

 • 160 süper bölüm
 • 42 yap-boz bölümü
 • Beş hazine odası
 • 40 hazine sandığı
 • 22 ödül

Montezuma’nın Hazineleri 3 Oyunu İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 2 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

Montezuma’nın Hazineleri 3 Oyunu İndir – Türkçe PC Oyunu (2 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Aziza dedi ki:

  Oynamak istiyorum.

 2. Aziza dedi ki:

  Çok guzel oyunlar!

DMCA.com Protection Status