Pirate Hero 3D – Korsan Oyunu (Android)

Android için Korsan Oyunu İndir

Pirate Hero 3D, Android cihazınız ile oynayabileceğiniz bir korsan oyunudur. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan oyun güzel, kaliteli grafiklere sahip. Kaptan olmayı istermisiniz. Ama korsan kaptan olarak denizler sizleri bekliyor. Denizler de hakimiyet kurmak için gizem ve tehlikeler sizleri bekliyor.

Sizin dışınızda 5 farklı kötü korsan daha sizinle birlikte hakimiyet peşine düşüyor. Bu korsan grupları açık denizlerde geniş alanları işgal etmişlerdir ve güçlü savunmalara sahip kalalere sahiptirler. Bizim görevimiz bu korsan kalelerine saldırarak yok etmek ve bölgenin hakimiyetini elimize geçirmektir. Düşman korsanlar ise sadece kalelerinde yer alan savunmalara sahip değiller. Oyunda birçok güçlü korsan gemisi bizi avlamak için peşimize takılıyor. Düşmanımızın kalesini ele geçirdiğimizde ise bu korsan gemileri filomuza katılıyor ve bizi daha güçlü yapıyor.

Pirate Hero 3D - Korsan Oyunu (Android)

Su üzerindeki yansımalar ve diğer görsel efektler göze oldukça hoş görünmekte. Oyunun Nvidia Physx tabanına dayanan fizik motoru ise gerçekçi bir tecrübe yaşamamızı sağlıyor.Oyunda düşmanlarımızı yenebilmek için farklı büyülü yetenekleri de kullanabiliyoruz.

Boyut: 28 MB

Gereken Android Sürümü: 2.2 ve üzeri

Download: Pirate Hero 3D

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Oyun - 211 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status