En İyi, En Faydalı Diş Macunu Hangisi? Öneri

En iyi diş macunu, en faydalı diş macunu hangisi?

Dişlerimizin bakımı da çok önemlidir. Özellikle kullandığımız diş macunu ve diş fırçası, diş bakımı için çok önemlidir. Peki en iyi ve en faydalı diş macunu hangisi bunu nasıl anlayabiliriz?

Diş macunları dişlerinize yararlı bileşenlerden macun veya jel formunda istifade edebilmenizi sağlar. Diş macunlarının ortak bileşenleri vardır. Bunlar; Aşındırıcı ajanlar. Kalsiyum karbonat ve silikat gibi temizleyici materyaller dişlerinizdeki yiyecek bakteri ve ağızdan kaynaklanan lekeleri temizler.

Dişlerine önem veren kişiler için çok önemlidir diş macunu markaları. diş macunu alırken beyazlatıcı özelliğinden çok içeriğine dikkat etmelisiniz. Diş hekimleri tarafından önerilen diş macunlarının lideri Sensodyne’dir. Fiyat bakımından bir çok macuna göre pahalı olsada, icraatı beklenenin ötesindedir. Hassas dişleri olanlar için uygundur, ayrıca bir çok çeşidinde beyazlatıcı özelliği de bulunmaktadır.

Admin Yorumu: Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende Sensodyne diş macununu kullanmaya başladım. Fark ettiğim en önemli şey dişlerimin sızlamaması. Daha önce kullandığım diş macunları dişlerimi sızlatıyordu. En çok dikkatimi çeken bu oldu. Ve sigara içen birisi olarak da, sigara içenler için de Sensodyne diş macununu öneririm. Umarım sizde faydasını görürsünüz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Sağlık - 3 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status