ECS Yeni Ekran Kartı GTX680 Black ve Özellikleri

Kartın muhteşem grafik performansı ve yenilikçi termal tasarımı en gelişkin oyunlarda bile zorlanmayacağının garantisi. Üstelik GTX680 gelecek nesil oyunlara da hazır. GTX680 en yeni NVIDIA® GeForce® GTX 680 grafik işlemcisinin büyük gücünü ECS Kesintisiz Teknoloji konseptiyle sağlanan güvenilirlikle birleştiriyor.

Gerçekten üst düzey bir oyun sistemi kurmak için GTX680’i ECS Black Series anakartlardan biriyle kullanmanız yeterli.

GTX680’deki ECS Kesintisiz Teknolojisi çok görülen PC donanım sorunlarını daha oluşmadan çözerek oyunculara kilitlenmesiz, atlamasız ve düşük performans derdi olmayan bir bilgisayar deneyimi sunmaktadır. Ekran kartımızın kararlılığı ve güvenilirliği şimdi olduğu gibi gelecekte de yüksek olacaktır, çünkü ürünlerimiz en önemli yapıtaşlarını 50º C’yi bulan sıcaklıklarda, 72 saatlik bir aşırı ağır test sürecinden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Test sürecimiz, ürünlerimizi endüstri standartlarının çok daha üstünde şartlara tabii tutar. Üstelik tüm bunlar en yüksek kalitedeki devre bileşenleriyle birlikte hayata geçirilir. “Kesintisiz” konseptindeki anakartlar baştan başa katı kondansatörler kullanırlar ve anakartın ömrünü uzun, dayanıklılığını yüksek tutmak için statik elektriğe karşı koruma Electrostatic Discharge (ESD) Protection devresiyle donatılırlar. Dünyadaki en büyük yüksek performans PC bileşeni üreticilerinden biri olan ECS, ihtiyaç duyulduğu kesin olan daha yüksek güvenilirlik için yıllara dayanan deneyimini ve büyük mühendislik kapasitesini iş başına getirmektedir.

Özel olarak tasarlanmış, 5 ısı iletici heat-pile içeren soğutucu daha önceki ekran kartı nesillerine göre çok daha başarılı ısı aktarımı sağlar. Kullanılan çift fan sıcak havayı karttan verimli şekilde uzaklaştırır ve GTX680 Black Series’i en yüksek grafik yükü altında bile serin tutar. Altın kaplı aluminyum üst kapak hem muhteşem gözükür, hem de diğer üreticilerin kullandığı ucuz plastik kapaklar gibi ısıyı hapsedip kartın ısınmasına yol açmaz. Altın kaplı devre elemanları ECS’nin Golden serisi altın anakartlarına ideal uyum sağlar. Bağlantı noktalarına uygulanan ekstra kalın altın kaplama aşınma ve paslanmaya karşı fazladan direnç sağlar, ürünün kullanım ömrünü uzatır.

GTX680 Black Series zaten fazlasıyla hızlı, ancak gerçek üst düzey kullanıcılar için özel tasarlanmış ECS ince ayar uygulaması GPU saat hızı ve bellek saat hızının yükseltilerek GTX680’in sahip olduğu hız potansiyelinin sonuna kadar kullanılabilmesini sağlar. ECS Black Series ürünlerinin güvenilirliği ve üstün üretim kalitesi, sektördeki en sıkı kalite kontrol süreçlerinden biriyle birleşince en hırslı oyuncuların bile ekran kartından daha fazlasını elde edebilmesine olanak sağlar.

ECS GTX680 Black Series üzerinde 2048 MB gibi devasa kapasitede, delice hızlı 6008 MHz DDR 5 bellekler, geniş 256-bit bellek veriyolu ve 1040 MHz’de çalışan en yeni NVIDIA® GeForce® GTX 680 GPU’nun gücünü taşır. Süper hızlı PCIe 3.0 arabirimi veri akışını hızlı tutar ve oyunların en zorlu anlarında bile grafik bilgisinin akışını aksatmaz. Dört monitöre kadar destekleyen çoklu monitör olanakları dual-link DVI, HDMI ve DisplayPort çıkış noktalarıyla sağlanmaktadır.

ECS GTX680 teknolojinin getirdiği en son standartları destekler. Microsoft DirectX 11 ve Shader Model 5.0 yanında OpenGL 4.2 de desteklenmektedir. Kart, oyunlardaki fiziksel hesaplamalar için NVIDIA® PhysX® desteğini sunar, ayrıca video sıkıştırma gibi zorlu işlemleri hızlandırmak ve geleneksel bir işlemcinin 7 katına varan performans artışları sağlamak için NVIDIA® CUDATM teknolojisi desteklenmektedir. NVIDIA PureVideoTM HD teknolojisi HD video ve filmlerde keskin görüntüler sağlar. GTX680’in diğer standart özellikleri arasında iki yeni kırıklık giderme modu olan ve oyun grafiklerini performansı düşürmeden geliştiren FXAA ve TXAA, SMX Güç Verimliliği, GPU Boost, SLI sistemiyle 3 karta kadar kullanabilme, NVIDIA® 3D VisionTM ve 3D VisionTM Surround ve Adaptive Vsync bulunmaktadır.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Teknoloji - 3 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status