Hızlı Şekilde Windows Sürümü Bulmak İçin İpuçları

Her bilgisayar, dizüstü bilgisayar, net defter ve dizüstü detayları özellikleri bulunabilir. Ancak, bilgisayarların teknik detayları ile rahat olmayan insanlar ayrıntıları zor bir görev bulma görevi düşünün.

Her bilgisayar, dizüstü bilgisayar, net defter ve dizüstü detayları özellikleri bulunabilir. Ancak, bilgisayarların teknik detayları ile rahat olmayan insanlar ayrıntıları zor bir görev bulma görevi düşünün.Ancak, kullanıcı, örneğin bilgisayar bilgisayarda yüklü olan Windows sürümü ve bilgisayarın kapasitesi hakkında bazı temel bilgileri farkında olması gerektiğini not edilmelidir. Pek çok bilgisayar özellikleri aramaktan çok bu şeyleri bulmak için kısayollar tercih.

Bu tür insanlar bilgisayarda yüklü Windows sürümü bulmak için basit bir yol deneyebilirsiniz. Yapmaları gereken tüm çalışma ve enter tuşuna basın üzerinde kelime ‘winver’ girmektir. Onlar bilgisayarın tüm detayları bir sonraki anda alırsınız. Bu Windows sürümünü gösterir ama aynı zamanda işletim sisteminin yapı hakkında bilgi veren değil, bilgisayar, işletim sistemi telif hakkı yılı için gerçekleştirilen hizmet paketleri ve aynı zamanda bilgisayarın fiziksel belleği kapasitesi hakkında bilgi verir.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Teknoloji - 21 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status