HP Ultrabook Serisi ve Özellikleri

HP, değişen yüzünü Intel ile gerçekleştirdiği ULTRA TECH FASHION BY HP & INTEL isimli büyük bir buluşma ile duyurdu.

HP, teknoloji ve stil trendlerini değiştirdi

HP’nin yeni nesil Intel işlemcili Ultrabook’ları sayesinde değişen ve yenilenen teknoloji ve stil trendleri; tüketicinin her ihtiyacına uygun olarak düzenlendi.

HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, “Kabul etmek gerekir ki, bilgisayar tasarımları bir süredir tüketicileri heyecanlandırmıyordu. Bugün, sunduğumuz yeni HP UltrabookTM serisi, bilgisayar tasarımında muazzam bir yenilik ve heyecan getirmekle kalmıyor; en üst kalitede ses sistemlerinden alabileceğiniz müzik dinleme performansını da HP Beats Audio teknolojisi ile bütün ürünlerinde sunuyor. Bu, şu ana kadar yakaladığımız en üst teknoloji ve tasarım üstünlüklerinden biri.” şeklinde konuştu.

HP, gecenin yıldızlarından yeni HP Spectre’yi hazırlarken, tasarımın ve mühendisliğin sınırlarını zorladı. İnanılmaz güçlü, hafif, ince ve çizilmeye dayanıklı bir cama sahip olan yeni HP Spectre, şık ve sofistike bir görünüm sunarak, beklentileri sıra dışı olanlar için tasarlandı.

HP Spectre Ultrabook™ modellerinin yanı sıra HP Envy Ultrabook™ modelleri de tarz ve sağlamlığı ile hafiflikten daha fazlasını isteyenlere özel olarak üretildi.

HP Ultrabook serisi ve özellikleri

1,39kg – 2,2 kg arasındaki hafiflikleri ile farklı ihtiyaçlar için tasarlanan HP Ultrabook’ların, mat alüminyum kasalarının yanı sıra, göz alıcı kırmızı ve siyah detayları ile yumuşak rötuşlara sahip farklı seçenekleri bulunuyor.

2nci Nesil Intel Core işlemcili HP Ultrabooklar incelirken, performanstan ödün vermeden kullanıcılarına hızlı ve güvenilir bir deneyim sunuyor. 1,77cm – 2 cm arasındaki incelikleri ve 13,3- 15,6 inç arasında değişen ekran boyutlarının yanısıra HP Spectre’ye özel HD Radiance ekran seçeneği muazzam izleme keyfi sunuyor.

HP Ultrabook’lar, Beats Audio ses sistemi, dahili Subwoofer ve 2 hoparlörden 4 hoparlör desteğine kadar müziği en yüksek kalitede dinleyebilmeniz için yaratıldı. Müziği birden çok hoparlörden kablosuz bir şekilde yayınlayarak evinizi veya ofisinizi sinemaya çeviren yeni HP Spectre, Beats Audio teknolojisi ile müziği sanatçıların tasarladığı şekilde dinlemenizi sağlıyor.

Ada tarzında arkadan aydınlatmalı klavyesi ile HP Ultrabook’lar, loş ortamlarda rahatça bilgisayarı kullanmanıza imkan tanıyor. Kullanıcısını tanıyan akıllı klavye özelliği ile HP Spectre Ultrabook™, varlığınızı sezerek yakınken aydınlanıp, uzaklaştığınızda kararıyor.

En yeni nesil Intel işlemciler ve katı hal sürücüsü (SSD) ile yeni HP Ultrabook™ serisi ne zaman isterseniz saniyeler içinde açılıyor. Uzun pil ömrü sayesinde ve birden fazla bağlantı noktası ile sınırsız çalışma ve özgürce oyun oynama imkanı sağlıyor.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / Teknoloji - 1 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status