infoTRON 3 Boyutlu Yazıcı MOJO ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

20 yıllık tecrübesi ile teknoloji ve tasarım dünyasına hizmet veren infoTRON, pahalı olarak bilinen 3 boyutlu yazıcıları, ilgi duyan herkesin alabileceği fiyata çekti.


infoTRON, 3 boyutlu yazıcı sektöründe merakla beklenen MOJO‘yu piyasaya sürdü. MOJO 10 bin Euro’nun altına inen ilk 3 boyutlu yazıcı ünvanını elinde bulunduruyor.
Bugüne kadar Türk sanayinde 10 binden fazla firmaya hizmet ve çözüm üreten infoTRON, uygun fiyatlı ve yetkin özellikleriyle ilgi çeken MOJO™’yu Türkiye’de satışa sundu.

MOJO™ 3D Printer; ürün geliştirme sürecine yardımcı olduğu gibi, yapılan her tasarım değişikliğini hızlı ve pratik bir şekilde üretiyor. infoTRON’unpiyasaya sunduğu MOJO™ 3 boyutlu yazıcı ile inovasyon ve tasarıma önem veren firmalar, yaratıcı fikirlerini elle tutulur hale getiriyor. Firmalar böylelikle hem zamandan, hem de kısıtlı kaynaklarından tasarruf etmiş oluyor.

TASARIM HIZINIZI ARTTIRIYOR
3 boyutlu yazıcıların dünyasında yeni bir çığır açan MOJO™3D Printer;ürün geliştirme süreç planlamalarının içinde yer alarak tasarımların teslim süresi içinde sonuçlanmasını sağlıyor. Böylelikle ürünlerin pazara sürülme zamanını kısaltıp, rakiplere karşı bir avantaj sağlıyor. MOJO™  3D Printer daha iyi işbirliği, tasarım doğrulaması gibi konularda yardımcı olarak, maliyetleri de azaltıyor. MOJO™  sayesinde hızlı, uygun fonksiyonel prototipler üretilerek, olası tasarım hataları önceden görülüyor, olası maliyet kayıplarının da önüne geçiliyor.Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status