Klavye Kısayolunu Kullanarak Önceden Belirlediğiniz Metni Yapıştırma

Tekrar tekrar aynı kelimeleri ve cümleleri yazmaktan bıktınız mı? Bu can sıkıcı duruma, sizin için bir çözüm bulmak istedim. QuickTextPaste Windows, klavye kısayolunu kullanarak önceden tanımlanmış metin eklemek veya yapıştırmak için yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Aynı metini her zaman kopyalamaya gerek yoktur. Ücretsiz taşınabilir bu araç, atanmış klavye kısayolları ile program ve komutları çalıştırmayı sağlar.

QuickTextPaste tekrar tekrar e-posta, kısa mesaj, rapor veya belgeleri yazılı olarak zaman kazandıracaktır. MS Word’de, Pano yöneticisinin yaptığı gibi aynı, belgenizin içine kelimelerin uzun bir dizesini kaydedebilirsiniz.

QuickTextPaste ana pencere üst bölmesi bağlantılarında üç bölme gösterir. İkinci bölmesine 4000 karakter metin ekleyebilirsiniz. Tercih sekmesi metin silme, kopyalama ve düzenleme için düğmeler içerir.

QuickTextPaste indir

Alt kısımdaki sekmesi metin kısayolları atamak için izin verir. Program kendi kısayolları tanımlamaya izin vermez. Programın kendi kısayollarını kullanmak zorundasınız.

Programın kısaca özelliklerine bakacak olursak;

  • Çok küçük bir program.
  • Tek bir kısayol tuşu ile metin alanlarını seçme.
  • Tek bir kısayol tuşu ile çoklu komutlar.
  • Rastgele Windows kısayolu – birden fazla satıra metin ekleme.
  • Komut satırından (klavye kısayolu) programları başlatıyor.

Program hızlı ve taşınabilir. Programı kullanmak için özel bir talimat ya da kural yoktur. Bu ücretsiz programı tüm Windows sürümleri ile uyumludur.

QuickTextPaste İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Teknoloji / Yazılım - 351 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status