Logitech G600 MMO Gaming Mouse, Temel Özellikleri ve Fiyatı

Multiplayer online oyuncular için tasarlanan G600 MMO Gaming Mouse, 12 tanesi yan başparmak paneli üzerinde, her biri altı tuştan oluşan iki set şeklinde dizilmiş 20 özelleştirilebilir tuşu ile üstün oyun performansı sunuyor.

Biri MMO’lar için, diğeri genel oyunlar için olmak üzere üç tane yerleşik bellek profiliyle kullanıma hazır olan G600 Mouse sürücü gerektirmiyor. Herhangi bir tuşla yapabileceğiniz hareket sayısını ikiye katlayan G-Shift fonksiyonu, en sevdiğiniz MMO oyunlarında tam bir kontrol sağlıyor. Tüm G-Series ürünlerinde olduğu gibi G600’ün programlanabilir tuşları sayesinde kendi komutlarınızı yaratabilir, komutları mouse’un yerleşik hafızasında saklayabilir ve bir dokunuşla tümüne erişebilirsiniz. G600’ün ergonomik tasarımı ise uzun saatler süren oyunlar boyunca elinize konforlu bir destek sağlar.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız G600 ile ilgili değerlendirmesinde,“Logitech G600 MMO Gaming Mouse, deneyimli MMO oyuncularıyla yapılan deneme ve test süreci sonrası tasarlandı. Mouse’un başparmak panelinin, en konforlu ve kolay kullanımı sağlayacak şekilde tasarlanması için uzun bir araştırma ve geliştirme süresi harcandı. Parmaklardaki yorgunluğu ve hatalı tıklamaları azaltmak için özel olarak tasarlanan G600’ün tuşlarındaki farkı ve geliştirilmiş özelliklerini kullanıcılar hemen hissedecekler”dedi.

Aktif yerleşik profilleri kolayca tanımlayabilmeniz için G600’ünbaşparmak panelinin RGB aydınlatması 16 milyondan fazla renk seçeneğiyle tamamen özelleştirilebiliyor. Aydınlatma sürekli açık kalabildiği gibi, yanıp sönebiliyor, sürekli değişecek şekildeyapılandırılabiliyorya da kullanıcının belirlediği hareketsiz kalma süresinden sonra kısılacak şekilde ayarlanabiliyor.

Logitech G600 MMO Gaming Mouse’un Ağustos 2012’de Türkiye’de satışa sunulması ve satış fiyatının 79.99 Euro olması bekleniyor.

  • Temel Özellikler

 Şekillendirilmiş 12 baş parmak tuşu: Özel olarak tasarlanmış baş parmak tuşları, elinizi oynatmadan 12 temel MMO fonksiyonuna anında erişim sağlıyor. Bu tuşlar öğrenme süresini ve hatalı tıklamaları azaltan her biri altı tuştan oluşan iki sıra halinde dizilmiştir.

 G-Shift fonksiyonu: Ön tanımlı iki MMO profilinin herhangi birinde yüzük parmağı tuşu ile G-Shift özelliğini aktive edebilir ve böylece herhangi bir baş parmak tuşunun işlevini ikiye katlayabilirsiniz.

 Konforlu tasarım: Mouse’unuzun konforlu ve destek sağlayan yapısıyla oyun boyunca hücumdasınız.

 Bütünüyle konfigüre edilebilen RGB aydınlatması: Baş parmak panelinin aydınlatması 16 milyonun üzerinde renk seçeneği ile tamamen özelleştirilebilir. Aydınlatma sürekli açık kalabilir, yanıp sönebilir, sürekli değişecek şekilde yapılandırılabilir ya da tamamen devre dışı bırakılabilir.

 Kişiselleştirme: Mouse’un istediğiniz gibi çalışmasını sağlamak için tüm kontrol sizde.

Sistem Gereksinimleri

  •  Windows® Vista, Windows® 7 ya da Windows® 8
  •  Mevcut USB girişi
Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Teknoloji - 0 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status