MetroStore Scanner İle Windows Store de Uygulama Arama

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 / Windows RT çalışmaz bir aygıttan bir Windows Store uygulaması için arama sınırlamaları göz önüne alındığında, MetroStore Scanner hoş bir değişikliktir. Bir üçüncü taraf web sitesi, MetroStore Tarayıcı kullanıcı sadece kendi web URL’sini açarak hemen her aygıttan Windows Store‘dan bir uygulama aramaya olanak sağlar.

MetroStore Scanner ücretsiz tarayıcı ile Windows Store den dilediğiniz şekilde uygulama araştırması yapabilirsiniz.

MetroStore Scanner, sadece bir Windows Store uygulaması aramak değil, aynı zamanda bilgi ve kullanımları hakkında bilgi almayı sağlar. Kullanıcılar daha sonra Windows Store’da yönlendiren açıklama yanındaki link aracılığıyla uygulamayı indirebilir.

Ayrıca kullanıcı uygulamaları için bir çift filtre ile geliyor, yani ülke ve türünü kullanarak uygulamalar için arama yapmanızı sağlar. MetroStore Tarayıcı otomatik olarak yeni uygulamalar dahil kendini günceller ve ayrıca toplam sayısı ve son güncelleme yapıldığı tarihi gösterir.

MetroStore Scanner, ücretsiz Windows Store tarayıcısına buradan ulaşabilirsiniz.Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status