Internet Explorer 9’dan 10’a Yükseltme Nasıl Yapılır?

Microsoft, Windows 7 SP1 ve Windows Server 2008 R2 SP1 işletim sistemlerinde Internet Explorer Sürüm Öncesi onuncu büyük versiyonu duyurdu. Internet Explorer’ın yeni sürümünü kullanmak istiyorsanız artık Internet Explorer 10’a yükseltme yapabilirsiniz.

Internet Explorer 10 birçok yeni özellikler ve önemli performans geliştirmeleri içerir. Microsoft’un tarayıcısını bu sürümüne yükselttiğinizde hemen performansında önemli gelişmeler göreceksiniz.

Internet Explorer 9 versiyonundan tarayıcının yeni sürümü Internet Explorer 10’a yükseltmek için aşağıda belirtilen talimatları uygulayın.

Internet Explorer 9’dan 10’a Yükseltme

1.Adım: Microsoft bu sayfasını ziyaret edin, dili seçin, Windows sürümü seçin ve sonra Internet Explorer 10 kurulum dosyasını indirmeyi başlatmak için Download düğmesini tıklayın.

2.Adım: Kurulum dosyasını çalıştırın ve. UAC istemi gördüğünüzde Evet düğmesini tıklayın.

3.Adım: Sürüm 10 için mevcut Internet Explorer 9 yükseltmeyi başlatmak için Yükle düğmesini tıklayın.Yükseltme işlemi tamamlandığında, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenebilir. Bilgisayarınıza hemen yeniden başlatmak için Restart now tıklayın veya daha sonra başlatmak için Restart later tıklayın.

Yeniden başlattıktan sonra, Internet Explorer’ın en yeni sürümü göreceksiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: PC Dersleri - 131 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status