Program ve Cihazların Windows 8 İle Uyumlu Olduğunu Öğrenmek

Sponsorlu Bağlantılar

Program ve Cihazların Windows 8 Desteği Olduğunu Öğrenmek. Yazılım, Aygıt ve Uygulamaların Windows 8 İle Uyumlu Olduğunu Öğrenmek.

Windows 8 ile uyumlu programlar, oyunlar, cihazlar vb hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Windows 8 yayın öncesi sürümü yayınlandı ve milyonlarca kullanıcı yeni sürümü sistemlerine yükledi. Çoğu kullanıcı Windows 8 hız ve yeni özelliklerinden gayet memnun.

Eğer Windows 7 işletim sisteminize çift ön yükleme ile Windows 8 kurmak istiyorsunuz ama yazılım ve cihazların Windows 8 sürümünü desteklediğinden emin değilseniz Windows 8 Compatibility Center – Windows 8 Uyumluluk Merkezi‘ni kontrol edebilirsiniz.

Windows 8 Uyumluluk Merkezi popüler yazılım, cihaz ve uygulamaların, Windows 8 ile uyumlu olup olmadığınızı öğrenmek için binlerce donanım aygıtlarını listeler. Listede oyunlar, iletişim ve internet yazılımı, fotoğraf ve video uygulamaları, güvenlik yazılımı, ofis programları, grafik ve baskı, yardımcı programlar ve geliştirme araçlarını bulabilirsiniz.

Popüler uygulamalara ek olarak, ayrıca uyumlu fotoğraf makineleri, yazıcılar, tarayıcılar, taşınabilir medya oynatıcıları, TV cihazları, fare ve klavyeler, ağ cihazları, grafik kartları ve Uyumluluk Merkezi’nde depolama aygıtlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, aygıtların sürücülerini ve yazılım güncellemelerini indirmek için Uyumluluk Merkezi’ni kullanabilirsiniz.

Windows 8 Compatibility Center Sayfasını Ziyaret EdinBu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: PC Dersleri - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status