ProgDVB İndir – PC’den TV İzleme Programı

Digital uydu alıcı kartı ile TV yayınlarını PC’de izlemeyi sevenler için hazırlanmış olan ProgDVB, Sky star, fly gibi daha birçok kartı destekleyen ücretsiz ve popüler bir DVB programıdır.

Uygulama, birçok veri kaynağı türü için destek sunar: İnternet TV ve Radyo (4.000’den fazla kanal), DVB-S (uydu), DVB-S2, DVB-C (kablo), DVB-T, ATSC, IPTV, Analog TV ve Dosyaları yerel diskten kopyalayın. Kurulum işlemi sırasında çeşitli ayarları yapılandırabilirsiniz. Bu adım zorunlu değildir ‘varsayılan ayarlarını seçebilir ve daha sonra uygulamanın özelliklerini bildiğinizde değişiklik yapabilirsiniz.

ProgDVB’nin arabirimi diğer çevrimiçi TV uygulamalarına benzer. Sık kullanılanlar listesi oluşturulabilir, böylece kanallara daha hızlı erişebilirsiniz. Diğer temel çevrimiçi TV uygulamalarının aksine, ProgDVB, kayıt, kanal değiştirme veya uygulamayı kapatma gibi çeşitli görevleri yerine getirecek bir zamanlayıcı içerir. PC kapatma, bekleme ve hazırda bekleme de mümkündür.

Ayrıca, ses ve video akışlarını Parlaklık, doygunluk ve karşıtlık gibi ayarlara erişmenizi sağlayan Seçenekler penceresini kullanarak geliştirebilirsiniz.

Bu program Windows XP/Vista/7/8/10 ile uyumlu çalışmaktadır.

Boyut: 14.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

ProgDVB (32-64 bit) İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Teknoloji - 270 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status