Samsung Yeni Ses Sistemi ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Ev Eğlence Sistemlerinin başarılı ürünü HT E6750W; salonunuzu adeta bir ses stüdyosuna dönüştürmek için tasarlandı. HT E6750W, filtrelenmiş berrak ses ve zengin içerik dünyasını bir araya getiriyor. HT E6750W ile evinizi bir ses stüdyosu haline getirebilirsiniz.

Samsung HT E6750W, Vacuum Tube (Lambalı Amfi)  ve dijital amfi teknolojisindeki en son yenilikleri evinize getiriyor. Patent başvurusu yapılmış bu ses teknolojisi, gereksiz tüm gürültüyü filtreleyerek, ses bozunumlarını asgari düzeye indiriyor. Çekici bir tasarıma sahip fiberglas hoparlörler, ses teknolojileri konusunda en ince zevk ve tercihlere sahip kişilerin bile sahip olmak isteyeceği bir ses berraklığı ve yüksek çıkış gücü sunuyor.

  • Berrak ve zengin ses kalitesi

Samsung Ev Eğlence Sistemi’nin Lambalı Amfi özelliği, her türlü içerikte seyir deneyiminizi kusursuz bir hale getiriyor. Lambalı Amfi insanı içine çeken zengin bir ses ortamı yaratırken, çevre gürültüsünü ve diğer gereksiz sesleri filtreliyor. HT E6750W’nun Crystal Amplifier Plus teknolojisi, sesleri tam olarak, duyulması istenen şekilde vermek için ses kaynaklarını iki kere filtreliyor. Yeni eklenen bir özellik olan Turbo Boost ise daha zengin ve güçlü bir ses için bas bant genişliğini geliştiriyor.

HT E6750W’nun Premium Hoparlör Tasarımı, TV keyfinizi mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Hoparlörlerde kullanılan fiberglas malzeme, yüksek derecede esneklikle ses netliğini geliştiriyor. 3D Sound Plus ise, 3D görüntülerin hareket ve derinliğini tamamlayan güçlü ses teknolojisi sağlıyor. Dual unit subwoofer ise, düşük frekanslı sesleri güçlendirmek için 10 inçlik pasif bir radyatör içeriyor.

  • Zengin içerik

Smart Hub, sürekli olarak genişleyen içerik dünyasının kapılarını aralıyor. Smart Hub ile yeni akıllı servislerin keyfini çıkarmak, artık çok kolay… Samsung’un sunduğu üç akıllı özellik ile TV deneyiminizi kişiselleştirmek ve istediğiniz içeriğe ulaşmanız mümkün. Family Story ile, değerli aile hatıralarınızı paylaşabilir, Kids ile öğrenmenin keyifli tarafını yeniden deneyimleyebilir, Fitness ile çok daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

  • Internet keyfi

Samsung Ev Eğlence Sistemi ve TV ile büyük ekranda internette gezinmek çok keyifli… Internet Tarayıcı, gelişmiş arama özellikleriyle çok daha hızlı ve çok daha basit bir kullanım sunuyor. Bunun yanı sıra, gelişmiş navigasyon özellikleri sayesinde internette sörf çok daha kolay.

  • Kablosuz özgürlük!

Samsung’un AllShare Play özelliği, PC’ler gibi uyumlu cihazlardaki içeriğe kablosuz olarak bağlantı kurmanızı ve bu içeriği oynatmanızı sağlıyor. Diğer bir ifadeyle, artık tek bir cihaz üzerinden film, fotoğraf ve müzik dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca, internet üzerinde depolama özelliği sayesinde, evinizin dışındayken de içerik erişimi ve paylaşımı kolayca yapılıyor.

Wi-Fi, Galaxy S2 ve Samsung Smart TV gibi uyumlu cihazlarla kablosuz bağlantı kurmanızı sağlayarak ev eğlence ortamınızı yeni bir düzeye getiriyor. Dahili Wi-Fi bağlantısı ile TV’nizdeki içeriğe hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Haber / Teknoloji - 1 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status