TKGS’nin Özellikleri ve Sağladığı Kolaylıklar

TKGS bir kanal güncelleme sistemidir ve uydu kullanıcıları açısından da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu sistem size bir çok kolaylığı ve rahatlığı beraberinde getirmektedir. Uydu alıcısı üreticileri için TKGS hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

TKGS Sisteminin Sağladığı Kolaylıklar:

Uydu kullanıcıları olarak uydu alıcılarımızdan yaptığımız kanal aramalarında oldukça sıkıntılar yaşayabilmekteyiz. Kanalların parametreleri zaman zaman değişmekte ve buda bizler için zorlukları da beraberinde getirebilmektedir. Yeni kanallar yayın hayatına başlamakta, bazı kanallarsa yayın hayatını sonlandırmaktadır. İşte bu ve benzeri sorunlar karşısında TKGS bizlere yardımcı olmaktadır. TKGS, izleyicilerin yayın parametrelerini takip etmesine gerek kalmaksızın, güncel kanal listelerini TKGS destekli uydu alıcılarında aktive ediyor.

TKGS’nin Türkiye’de çokça tercih edilen FTA (şifresiz) uydu alıcılarının tamamında standart donanım olarak yer alması hedefleniyor.

tkgsnin-ozellikleri-ve-sagladigi-kolayliklar

TKGS’nin Genel Özellikleri:

Hiçbir kullanıcı müdahalesine gerek olmaksızın, tam otomatik TV ve radyo kanal güncelleme sistemi.
Çok kısa süre içerisinde güncel kanal listesine sahip olabilirsiniz.
Esnek kullanım, kullanıcının ana kanal listesini özelleştirme imkânı verir. Özelleştirilen kanal listesinin korunarak güncellemelere devam edilmesi sağlanıyor.
İzlenen kanallar üzerinden geçerken dahi değişiklikleri algılar, izleyiciye bilgi verir ve arka planda güncelleme yaparken yayında kesintiye neden olmuyor.
“stand by” konumunda güncelleme mümkün.
İzleyici, farklı amaçlara yönelik ana listeler (SD veya HD) arasında seçim yapabilir.
Ön tanımlı beğeni listeleri (spor, müzik, belgesel vb.) oluşturulabilir.
Yayınlanan paket parametreleri değiştiği hâlde de güncellemeler aksamaksızın devam ediyor.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Teknoloji - 285 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status