3D Kapak Tasarım Programı İndir: 3D Cover Box Designer

3D Kapak Tasarım Programı İndir: 3D Cover Box Designer İndir

Uygun bir ambalaj ve kapak tasarımı ürünleri satan en önemli yönlerinden biridir. Bu konuda bir çok büyük firma tasarım konusuna özen gösterir. Tasarım çoğu zaman ürünün kalitesini de gösterir. Çoğu yazılım web sitesinde küçük sanal kapak kutularını fark etmiş olabilirsiniz. Eğer sizde kendinize ait bir tasarım yapmak istiyorsanız 3D Cover Box Designer programını denemenizi tavsiye ederim.

3D Cover Box Designer programı, programlar veya aklınıza gelebilecek ürünler için 3 boyutlu kapak tasarımları ve web sayfasında ki görüntü için embed kodunu sağlayan küçük bir program

Web sayfası üzerinde istediğiniz her hangi bir ürün için kapak kutusu oluşturabilirsiniz. Desteklenen çıkış görüntü biçimleri JPEG, BMP ve PNG içerir ve bu dizayn kutuları 2D ve 3D model görünümü de sağlar. Tasarım için tüm özelleştirmeleri de yapabilirsiniz. Örneğin arka plan rengini kendi zevkinize göre oluşturabilirsiniz.

3D Cover Box Designer programı sayesinde kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz.

3D Cover Box Designer programı Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

3D Cover Box Designer İndir – Üretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 134 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status