AccuWeather: Windows 8 İçin Hava Durumu Uygulaması

Windows 8 de bir çok mail, mesajlaşma, hava durumu, müzik ve haritalar gibi Metro tarzı uygulamalar mevcut. Çoğunuz muhtemelen varsayılan hava durumu uygulamasını kullanmıştır. Hava durumu uygulaması oldukça iyidir ve bazı animasyonlar ve grafikler ile saatlik tahmini bilgiler ve ayrıca tarihsel hava durumu bilgisi sağlar.

Windows 8 için AccuWeather dünya çapında 2.7 milyondan fazla konum desteği ile ücretsiz bir metro tarzı hava durumu uygulamasıdır. x86 x64 ve ARM işlemciler ile uyumlu bu uygulama mevcut hava koşulları ve sonraki 24 saat ve sonraki 15 gün için öngörülen koşulların anlık görüntüsünü sağlar.

AccuWeather uygulaması, yüksek ve en düşük sıcaklık, nem oranları, rüzgar hızı, rüzgar yönü, güneşin doğuş ve batış süresi, görünürlük ve UV indeks olarak detaylı hava tahmini vermektedir.

Yükleme ve uygulama kurulumu son derece basittir. AccuWeather için mağazayı ziyaret edin, mağazada uygulamayı arayın ve uygulamayı yükleyin.

Kurulduktan sonra, Başlat ekranında AccuWeather simgesini bulun ve uygulaması başlatmak için karoya tıklayın veya dokunun. Düğmesine tıklayarak veya dokunarak lisans sözleşmesini kabul edin ve ardından dokunun veya konum aramak için arama tuşuna basın ve ardından kurulumu tamamlamak için arama sonucu gelen sağ konumu seçin.

Windows 8 Store üzerinde AccuWeather Uygulaması

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 5 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status