Animosaix: Mozaik Duvar Kağıtları, Ekran Koruyucu Yapma Programı

Animosaix: Mozaik Duvar Kağıtları & Ekran Koruyucu Yapma Programı.

Animosaix, kendi resimlerinizden mozaik duvar kağıtları ve ekran koruyucu oluşturma programıdır. Animosaix programı otomatik olarak fotoğraf albümlerinden mozaik resimler yapan ve bir masaüstü duvar kağıdı ve ekran koruyucu olarak ayarlamanızı sağlayan küçük bir program.

Programı açtığınız zaman ana sayfasında iki bölüm göreceksiniz. Duvar kağıdı ve ekran koruyucu. Resimlerinizi duvar kağıdı veya ekran koruyucu yapmak istiyorsanız ikisinden birini seçebilirsiniz.  Program sol bölmesinden Add butonuna tıklayarak fotoğraf albümlerinizi ekleyebilirsiniz.

Wallpaper-Duvar kağıdı bölümünde, dolgu, mozaik boyutu ve duvar kağıdı pozisyonunu ayarlayabilirsiniz. Screensaver-Ekran koruyucu bölümünde ise ekran koruyucu kalitesini ve hızını ayarlayabilirsiniz. Yaptığınız tüm değişiklikleri kaydetmek için Save butonuna tıklayın.

Uygulama sistem çubuğuna eklenir. Duvar kağıdı değiştir, Duvar kağıdı seçme, Ekran koruyucu önizleme ve ayarlar seçeneklerini görebilirsiniz.

Animosaix programı, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8. 32-bit ve 64-bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Animosaix İndirÜretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 20 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status