Auslogics BitReplica İndir: Ücretsiz Yedekleme Programı

Auslogics BitReplica İndir: Ücretsiz Yedekleme Programı.

 Disk Defrag yazılımı ile tanınan Auslogics şirketi, kullanıcıların veri yedeklemelerine yardımcı olması için yeni bir ücretsiz veri yedekleme yazılımı piyasaya sürdü. BitReplica ücretsiz programı belgeler, fotoğraflar, müzik ve bilgisayarınızda kayıtlı başka verilerinizi yedeklemeyi sağlar.

Windows’un tüm sürümleri ile uyumludur, basit bir kullanıcı arayüzü ve kullanışlı özellikleri ile verilerinizi korumaya yardımcı olur. Zamanlanmış yedekleme, birden fazla yedek profilleri, tam, artımlı ve diferansiyel yedekleme, dosya senkronizasyonu, arşivleme çok hacimli ve uzun geri yükleme seçenekleri ile bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Yazılımda mevcut ilginç bir özelliği otomatik olarak yedekleme işlemi başlamadan önce üçüncü taraf programları çalıştırmayı sağlar.Özelliği, disk alanı veya tam yedekleme başlatmadan önce favori Disk Defrag yazılımı çalıştırmak istiyorsanız, kaydetmek için CCleaner ile tüm gereksiz dosyaları temizlemek isteyen kullanıcılar için geliyor. BitReplica işini tamamlamak için üçüncü taraf programları bekler ve sonra dosyalarınızı yedeklemeye başlar.

BitReplica ücretsiz programı Windows XP, Vista, Windows 7, x86 (32 bit) ve x64 (32 bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Windows 8 (64-bit) işletim sistemi üzerinde yapılan testlerde de uyumlu olarak çalışıyor.

Auslogics BitReplica İndir – Üretici Sayfasından İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 12 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status