Comodo Programs Manager İndir: Ücretsiz Program Kaldırıcı

Comodo Programs Manager İndir: Ücretsiz Program Kaldırıcı (uninstaller). İstenmeyen programları kaldırma, tamamen silme programı.

Comodo Programs Manager kullanıcılara istenmeyen programları, sürücüleri, hizmetleri ve Windows bileşenlerini kaldırmak için, tamamen silmek için yardımcı olur.

Comodo Programs Manager oldukça sezgisel ve kullanıcıların kolayca yerleştirme, renk ve kolayca tanınabilir simgeleri aracılığıyla önemli bilgiler tanımasına yardımcı olacak bir modern görünümlü arayüz şeklinde rehberlik ve bilgi sağlar.

Programın en iyi özelliklerinden birisi; Yanlışlıkla bir program kaldırdınız diyelim. Program kendi içerisinde kayıt defteri girdilerinin bir yedeğini oluşturur. Böylece yanlışlıkla bir program kaldırdığınız zaman yedekleme sayesinde programa tekrar sahip olabilirsiniz. Ayrıca program sayesinden sisteminizde ki programların güncellemelerini yükleyebilirsiniz.

Programın Bazı Özellikleri;

  • Geliştirilmiş kullanıcı deneyimi.
  • Kilitli dosyaları kaldırma.
  • İzinsiz olmayan uyarılar.
  • Malware bilgisi.
  • Windows güncelleştirmelerini yönetme.
  • Uygulamaları güncelleştirmek.

Comodo Programs Manager bu dalda gösterilen en iyi ücretsiz, bedava programlardan biri. Aşağıdaki indirme bağlantılarından programa sahip olabilirsiniz.

Comodo Programs Manager İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 225 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status