Ebeveyn Kontol Programı İndir: K9 Web Protection

Ebeveyn Kontol Programı İndir: K9 Web Protection.

K9 Web Protection ebeveyn kontrol programı Family Cyber ​​Alert yazılımı kadar güçlü değildir. Aslında ebeveyn kontrol programlarından hiç biri tam kontrol sağlayan Family Cyber ​​Alert yazılımı kadar iyi olmasa da, çocukları kötü niyetli web sitelerinden korumak için yeterince başarılı programlar.

ebeveyn kontrol, ebeveyn denetim

K9 Web Protection programından engellemek istediğiniz web sitelerini seçebilirsiniz, ayrıca sesli uyarılar da gönderir.

Kısıtlı bir veya daha fazla web sitesini ziyaret etmek için tekrarlanan girişimler, sınırlı sayıdan sonra K9 Web Protection programı tüm internet ve diğer ayarları engeller. Böylece çocuğunuz artık internete erişemez.

Çocuğunuzun girmesini istemediğiniz web sitelerinin URL adreslerini girerek engellemenin yanı sıra, K9 Web Protection programı anahtar kelime kullanarak internet filtreleme sağlar. Engellediğiniz kelimeleri içeren web sitelerine artık erişim yoktur. Böylece zararlı, kötü amaçlı web sitelerinden çocuğunuzu uzak tutmuş olursunuz.

K9 Web Protection programı XP, Vista, Windows 7, MAC OS X işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

K9 Web Protection İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 540 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status