Ebeveyn Kontrol Programı İndir: CyberPatrol Parental Controls

Ebeveyn Kontrol Programı İndir: CyberPatrol Parental Controls.

CyberPatrol Parental Controls programı, K9 Web Protection gibi şiddet ve kötü amaçlı web sitelerini engellemeye, filtrelemeye yardımcı olur.

Bu program sakıncalı web sitelerine erişimi engellemek ve yazılımı kullanarak çocuğunuzun internet ve bilgisayar kullanımı nıizleyebilirsiniz. Siz uzakta olduğunuz zaman çocuğunuzun bilgisayarda neler yaptığının detayları ile birlikte kayıt eder.

Ayrıca, farklı yaş grupları için, farklı profiller oluşturabilirsiniz. Örneğin, okul öncesi çocuğunuz veya liseye giden çocuğunuz için farklı düzeylerde profiller oluşturabilirsiniz.

Kötü amaçlı web sitelerini engelleyerek, çocuğunuz için güvenli ve üretken bir çalışma ortamı sağlamak önemlidir.

CyberPatrol Parental Controls ebeveyn kontrol programı WinXP/Vista/7/8/8.1/10 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

CyberPatrol Parental Controls İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 278 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status