Ebeveyn Kontrol Programı İndir: Qustodio Ücretsiz

Ebeveyn Kontrol Programı İndir: Qustodio ücretsiz program.

Qustodio ebeveyn kontrol programı, çocuğunuzun online faaliyetleri, sosyal ağlara katılımları, sohbet programları ve sörf davranışlarını izlemenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Bir bakıma, çocuğunuzu uygunsuz içerik ve çevrimiçi yağmacılara karşı korumak, sağlıklı erişim sınırları ayarlamak için yardımcı olur.

ebeveyn kontrol, ebeveyn denetim, filtreleme

Qustodio gelişmiş teknolojisi içerik denetimi sağlar. Çocuklarınız çevrimiçi olduklarında, Qustodio programı ile yaptığınız ayarlar sayesinde çocuğunuz neler yaptığınız emniyetle izler ve yönlendirir.

Qustodio sosyal ağlar ve sohbet programlarının yanı sıra çocuğunuzun internette hangi sitelere girdiğiniz izler. Çocuklarınızın konuşmaya ve şüpheli faaliyetler için anlık uyarılar alabilirsiniz.

Çocuklarınızın internet kullanım zaman sınırlarını ayarlayabilirsiniz. Qustodio web portalı herhangi bir yer veya cihazın kendi etkinliğini izlemeyi ve yönetmenizi sağlar.

Ayrıca program ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Qustodio ücretsiz ebeveyn kontol programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Qustodio İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 30 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status