Ebeveyn Kontrol Programı ve Tarayıcı İndir: Weblock for Kids

Ebeveyn Kontrol Programı İndir: Weblock for Kids.

Qustodio, Windows 7 için ücretsiz bir ebeveyn kontrol programı. Program, çocukların sosyal ağ katılımlarını, programları, hangi siteleri ziyaret ettiğiniz takip etmeye yarayan ücretsiz bir program. Weblock for Kids buna benzer, çocuklar için ebeveyn kontrolü, denetimi sağlayan güzel bir program.

Weblock for Kids programı çocukların tehlikeli ve kötü amaçlı sitelere girmesini önlemek için kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun internet kullanımını kısıtlamak amacı için kullanışlı bir program. Bu uygulama, Internet Explorer veya diğer tarayıcılardan birini parola koruma ile kullanarak çocuklarınızın sadece Weblock denetiminde internette gezinmesini sağlayabilirsiniz.

Weblock for Kids programı XP, Vista, Windows 7, Linux ve Mac OS X işletim sistemleri ile ve tüm web tarayıcıları ile uyumludur.

Weblock for Kids Özellikleri:

  • Sadece ebeveynler tarafından onaylanan web sitelerinde gezinmeyi sağlar.
  • Ana sayfasında büyük simgeler ile, çocuğunuzun kolaylıkla favori web site linklerini bulmanıza olanak sağlar.
  • Özel renkler ya da kendi görüntüleri ile ana sayfayı özelleştirebilirsiniz.
  • Çocuk modu, üç basit komut ile kolay tarama sağlar; İleri, Geri ve Home
  • Bilgisayarınız ve diğer programlara erişimi önlemek için Kiosk uygulaması olarak çalışır.
  • Her çocuk için ayrı internet sitesi, ana sayfa ve ayarları ile birden fazla profil oluşturmasına olanak sağlar.

Weblock çocuklarınız için ebeveyn kontrolü uygulaması olmaktan çok, Çocuklar için Weblock uygulanan kısıtlamalar ile özel bir tarayıcı gibi davranır.

Weblock for Kids İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 6 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status