En İyi Türkçe Disk Temizleme Programı İndir 32-64 Bit – Ücretsiz

En İyi Türkçe Disk Temizleme Programı İndir 32-64 Bit – Ücretsiz

Bugün sizlere kullanımı kolay ve ücretsiz en iyi Türkçe disk temizleme, pc temizleme programları arasından gösterilen Free Wise Disk Cleaner programından söz edeceğim.

Bilgisayarımızda oluşturulan gereksiz, geçici sistem dosyaları bilgisayar performansının yavaşlamasına neden olur. Disk kullanım kapasitesini artırmak için bu gereksiz dosyaları sistemden kaldırmak bilgisayar performansını artıran en büyük etkenlerden biridir. Bilgisayar da ki bu gereksiz sistem dosyalarını kendimiz kaldırmak istersek çok zaman alır. Özellikle hangi dosyanın, hangi uygulamaya ait olduğunu bilemeyiz ve silmek istediğimiz dosyalar sistem dosyaları olabilir ve sistemin çökmesine neden olur.

Tüm bu olasılıkları düşündüğümüz zaman kaliteli bir program ile bu gereksiz dosyaları temizlemek en iyisi. Ama kaliteli programlar çoğunlukla ücretli programlar. Bende sizler için öyle bir program paylaşıyorum ki, her hangi bir ücret ödemeden, ücretsiz, bedava olarak gereksiz dosyaları temizleyin. Türkçe dil desteği ile de daha temiz ve kolay bir kullanım sunuyor.

Free Wise Disk Cleaner programı sisteminizde ki gereksiz dosyaları tespit ederek, bu dosyaların temizlenmesini sağlar. Disk temizleme işlemi yaparak, disk kullanım artırır ve bilgisayar performansını artırır.

Wise Disk Cleaner  programı Windows XP, Vista, Windows 7 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Programın özelliklerine bakalım;

 • Hızlı ve gelişmiş disk tarama algoritması sayesinde, Wise Disk Cleaner çok hızlı bir şekilde diski tarar.
 • Komut satırı desteği.
 • Hem acemi kullanıcılar ve profesyoneller için kullanımı çok kolay.
 • Bilgisayarınızdaki tüm gereksiz dosyaları (geçici dosya, IE Tarihi ve diğer gereksiz dosyaları da dahil olmak üzere) arama ve temizleme.
 • Ömür boyu ücretsiz teknik destek.

Free Wise Disk Cleaner İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 80 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

En İyi Türkçe Disk Temizleme Programı İndir 32-64 Bit – Ücretsiz (2 Yorum)

Yorum Yaz

 1. veysel kaplan dedi ki:

  arayıp ta bulamadığım program gerçekten çok işe yarıyor…
  admin paylaşım için teşekkürler…

 2. Ahmet Raşit dedi ki:

  Ücretsizler kategorisinde en mükemmel program diyebilirim.Windows 8’de sorunsuz olarak çalışıyor.Açılış esnasında dil seçeneğini sunması en iyi artılarından.Program hiçbir adware kullanmıyor.Sadece ana menüde beğen seçeneğini sunmuşlar.Arzu eden bu linkleri kullanabiliyor.Disk birleştirmesi son derece hızlı.Her kullanıcının dosya arşivinde olması gereken bir program.Bu programa ulaşmamızı sağlayan site yöneticisine sonsuz teşekkürler.

DMCA.com Protection Status