En İyi Türkçe Sistem Temizleme Programı İndir 32-64 Bit – Ücretsiz

En İyi Türkçe Sistem Temizleme Programı İndir 32-64 Bit – Ücretsiz  – Free Wise Registry Cleaner ücretsiz sistem temizleme programı.

Registry Cleaner, sistem temizleme programı. Piyasada bir çok sistem temizleme programı mevcuttur. Çoğu kaliteli programları kullanmak için ücret ödemek gerekir. Her hangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve kaliteli bir sistem temizleme programı mevcut.

Bugün sizlere kalitesi, kolay kullanımı, sistemi fazla yormadan sisteminizi temizlemeye yardımcı Free Wise Registry Cleaner programından söz edeceğim. Ücretsiz sistem temizleme programları arasından en iyilerden birisi olduğunu söylemek isterim.

Bilgisayar performansını en çok etkileyen etkenlerden birisi de Kayıt defteri girdileridir. Hatalı, güvenli olmayan sistem kayıtları bilgisayarın yavaşlamasına neden olur. Kayıt defteri programlarının bir çoğu ücretlidir ve ücretsiz olan kayıt defteri temizleme programları da kaliteli bir temizlik yapmaz.

Free Wise Registry Cleaner programı, ücretsiz, bedava sistem kayıt defteri programları arasında en iyisi. Mükemmel bir program da diyebiliriz. Türkçe dil desteğinin olması da kullanım açısından güzel bir deneyim sunuyor.

Ayrıca, Wise Registry Cleaner sistem temizleme programı Windows XP, Vista ve Windows 7 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Yanlış, kayıp, zararlı, gereksiz sistem kayıt girdilerini temizleyen bu program ile bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Windows Kayıt Defterindeki girdileri temizlemek için en güvenli programlardan birisi olan Wise Registry Cleaner ile sisteminizin performansından daha çok faydalanabilirsiniz.

Programın özelliklerine bakalım;

  • Sadece birkaç saniye de tüm kayıt defteri girdilerini tarama.
  • Yedek kayıt güvenliği, geri yüklenmesini sağlar.
  • Hem acemi kullanıcılar ve profesyoneller için kullanımı çok kolay.
  • Tüm geçersiz kayıt defteri girdileri ve hata öğelerini kaldırarak ve optimize ederek bilgisayarınızın performansını artırır.
  • Ömür boyu ücretsiz teknik destek.

Free Wise Registry Cleaner İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 89 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

En İyi Türkçe Sistem Temizleme Programı İndir 32-64 Bit – Ücretsiz (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. tolga dedi ki:

    dostum wise care 365 indirdim hiç bir şey indirmedim ondan sonra hayatımda gördügüm en kral pc temizleme programı hemde inanılmaz hızlandırıyor pc yi ayrıca içinde yok yok ya disk birleştirmeler boş alan temzilemeler ram yükseltmeler kayıt defteri düzenlemeler daha neler neler ya

DMCA.com Protection Status