Explzh İndir: Dosya Sıkıştırma İçin 7Zip & WinRAR Alternatifi

Explzh İndir: Dosya Sıkıştırma İçin Mükemmel Bir 7Zip & WinRAR Alternatifi.

Dosya arşivleme ve veri sıkıştırma için WinRAR en popüler araçlar arasında yer alıyor. Ancak, WinRAR ücretli bir program. 7-Zip, açık kaynak kodlu programı, aynı zamanda sağlam sıkıştırma oranı, pek çok övgüler almış, kullanışlı ve güçlü bir çözümdür.

WinRAR ve 7-Zip, özellikleri ve işlevleri eksik gibi görünüyor olmasa da, arşivleme ve sıkıştırma için Explzh alternatif programını deneyebilirsiniz. LHA, JAR, RAR, ZIP, ISO-9660/ISO-13346 dahil çok sayıda formatları destekler ve kolayca FTP desteği de dahil olmak üzere hedef yerlerini, dosyaları elde edebilirsiniz. Ayrıca kolayca istenen büyük dosyaları büyüklükte parçalara bölmek için entegre bir dosya splitter içerir.

Dahası, AES (Advance Şifreleme Standardı) kullanılarak dosyaları sıkıştırmak ve şifrelemek için kullanılabilir. Ek özellikler; sekmeli pencereler, arşivlenmiş dosyaların küçük resim görünümü, arşiv içeriğini araştırma, arşivler içinde dosya düzenleme, OLE2 sürükle ve bırak desteği, artımlı arama, otomatik toplu sıkıştırma ve çok daha fazlasını içerir.

Explzh programı, veri sıkıştırma ve dosya arşivi için iyi bir alternatif olabilir. Explzh programı XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Explzh İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 1 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status