Flipboard: Haber Okuma- Sosyal Haber Dergisi Uygulaması İndir

iPhone veya iPad kullandıysanız, iOS’daki haber okuma uygulaması Flipboard’u tanıyor olabilirsiniz. Popüler uygulama, artık Android cepler için de sunulacak. Bunun yanında Samsung’un Galaxy S III ceplerinde ön yüklü olarak gelecek.

Flipboard Nasıl Bir Uygulamadır

Flipboard  tek bir yerde her şeyi görmenizi sağlar.Dünyanın öyküleri ve yaşamın muhteşem anları bir araya getirerek, sizin için en önemli şeyler ile güncel kalabilirsiniz. Twitter zaman çizelgesi yanı sıra BBC, USA Today ve Verge gibi çıkışlarından haberler arasında gezinin. Rolling Stone Stephen Colbert ve pop kültürü Nuggets video için Facebook ve Instagram üzerine arkadaşları tarafından paylaşılan yazı ve fotoğraflar her şeyi görün. National Geographic, Oprah ve Cool Hunting gibi yerlerden seyahat, stil ve yaşam için ilham alın.

  • Yorum sevme ve paylaşma gibi okuma ve etkinlikler düzenleyerek, 12 sosyal ağlara Flipboard bağlayın. Hizmetler Twitter, Facebook, Instagram, Google +, YouTube, Google Reader, LinkedIn, Flickr, 500px, Sina Weibo ve Renren içerir.
  •   Arkadaşlarınız tarafından paylaşılan makaleler, fotoğraflar ve videolar sürekli güncellenen seçimi, Kapak Stories, ne olup bittiğini hızlı bir doz alın.
  •   Instapaper, Pocket ve Okunabilirlik kullanarak daha sonra okumak için her şeyi kaydedin.
  •   Farklı veya paylaşılan aygıtlar üzerinde favori içerik ve sosyal ağlara erişmek için bir Flipboard hesabı oluşturun.
  •   14 yerelleştirilmiş sürümleri-Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, Kore, Hollanda, İspanya, Tayvan, ABD ve Birleşik Krallık’ta Flipboard keyfini çıkarın
  •   Okunması gereken dergi ve bloglar, muhteşem fotoğraf ve günün ve diğer ilgi çekici konuların haber ayrılmış özel küratörlüğünü bölümleri dahil İçerik Kılavuzu personel tüyo yüzlerce keşfedin.

Android için geliştirilen Flipboard’un ilk sürümü, akıllı ceplere göre optimize edilmiş ve şimdilik tabletleri desteklemiyor. Flipboard’un blog gönderisinde yer alan bilgilere göre tek yenilik, Android uygulaması değil. Flipboard, artık Google+ hesabınızla bağlanabiliyor ve çevrelerinizin etkinliklerini bir dergi biçiminde gösterebiliyor. Aynı şekilde, YouTube’a bağlanarak dergi okur gibi video izlemeniz mümkün hale geliyor.

Flipboard İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 1 viewsYorum Yazın

Selçuk Gönültaş

DMCA.com Protection Status