Gadwin PrintScreen: Ekran Görüntüsü Alma Programı

Gadwin PrintScreen İndir: Ekran Görüntüsü Alma Programı.

Gadwin PrintScreen programı zamanlı ekran görüntüsü yakalama-alma programıdır ve ayrıca yakaladığınız görüntüleri yeniden boyutlandırma, panoya kopyalama, paylaşma ve yazdırma seçenekleri sunuyor. Ayrıca tam masaüstü ekranı, belli bir pencere veya belirli bir bölgenin ekran görüntüsünü alma özellikleri de mevcut. Kısayol tuşunu kullanarak ekran görüntüsünü alma ve dört farklı görüntü alma modu var. Windows panoya yakalanan görüntüyü kaydeder ve ekran görüntüsü kaydetmek için dosya formatı ve görüntü boyutu belirlemenizi sağlayan ekstra özellikler sunuyor.

Uygulama ekran görüntüsü yakalamak için varsayılan kısayol tuşu olarak herhangi bir tuşa ayarlamanızı sağlar.  Bir sayaç uygulamak için gecikme zamanı ayarlama seçeneği de mevcut.

Seçmek için kullanılabilir dört çekim modu var. Gadwin PrintScreen kullanarak, Geçerli Window ekran, İstemci Penceresi, Tam Ekran veya dikdörtgen bir alan alabilir. Eğer fare imlecini eklemek istiyorsanız seçim yapmanızı sağlar.

Gadwin PrintScreen programı Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 32-bit ve 64-bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Gadwin PrintScreen İndirÜretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 25 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status