GameMaker İndir: Oyun Yapma, Geliştirme Programı

GameMaker İndir: Oyun Yapma Programı

Oyun geliştirme için yeni misiniz? Oyunlar için büyük fikirleriniz mi var, ama onları gerçeğe dönüştürmek için programlama yeteneğiniz mi yok? Yoksa sadece oyun geliştirme sürecini hızlandırmak isteyen deneyimli bir tasarımcı, ya da programcı mısınız?

Deneyim düzeyiniz ne olursa olsun, Windows için GameMaker programı ile hızlı ve kolay, heyecan verici oyun yapmak için gerekli araçları sağlar.

Oynanış özellikleri, grafik ve ses, hızlı tasarım ve yineleme için bir sürükle-bırak arayüzü yanı sıra tam donanımlı bir entegre geliştirme ortamı (IDE) sunar ve esnek bir yerleşik betik dili (GML, GameMaker Dili)  sunan Windows için GameMaker, hızlı ve kolay bir oyun geliştirme için mükemmel düşük maliyetli araçtır.

HTML5 web uygulamaları ve mobil aygıtlar gibi multi-platform geliştirme ile ilgileniyorsanız eğer, GameMaker programını denemelisiniz. GameMaker: Studio ™ aynı zamanda fizik ve kaynak kontrolü yönetimi kurulumu gibi bir dizi yeni özellikler içerir.

GameMaker ile nelerin mümkün olduğunu görün! GameMaker ile iOS, Android, Symbian ve HTML5 için YoYo Games tarafından yayınlanan oyunlar;

B.A.S.E. Jumper, Simply Minesweeper, Simply Word Search, Simply Solitaire Pro, Froad, Grave Maker, Rick O’Shea, Reflexions, Pollushot, Ninjammin Beat-jitsu, SuperSnake HD, Sync Simple, Poker Squares, Karoshi, Prison Ball, Simply Solitaire, GreenTechPLUS+, They Need To Be Fed, Maddening, Skydiver Mach II.

Sizde bunlara benzer oyunları GameMaker programı ile yapabilirsiniz.

Program İçin Sistem Gereksinimleri:

  • Windows XP, Windows Vista veya Windows 7
  • Video belleği en az 32 MB DirectX 8 uyumlu ekran kartı
  • Pentium veya eşdeğer işlemci
  • DirectX 8 uyumlu ses kartı
  • 512MB bellek veya üstü
  • 16-bit veya 32-bit renk ile 800×600 veya daha yüksek ekran çözünürlüğü

GameMaker programının Windows ve MAC OS X işletim sistemleri için sürümleri de mevcuttur. Aşağıdaki indirme bağlantılarından ücretsiz deneme sürümlerini indirebilirsiniz veya programı satın alabilirsiniz.

GameMaker İndir (Windows) – GameMaker İndir (MAC)

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 13 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status