Instagram Fotoğrafları Ekran Koruyucu Yapma Uygulaması

Screenstagram: İnstagram Fotoğrafları Ekran Koruyucu Yapma Uygulaması

Instagram uygulamasını herkes hemen hemen kullanmıştır. Çektiğiniz fotoğraflara kaliteli efektler uygulamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama. Peki Instagram uygulaması ile oluşturduğunuz fotoğrafları ekran koruyucu olarak kullanmak ister misiniz?

Screenstagram ücretsiz uygulaması Instagram ile oluşturduğunuz fotoğrafları ekran koruyucu olarak ayarlamanızı sağlayan güzel bir uygulama. Aşağıdaki yazılımın hem Mac hem de Windows sürümlerini indirebilirsiniz. Bedava olarak indireceğiniz program oldukça başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca İnstagram resimlerini kullanarak ekran koruyucular yapabileceksiniz.

instagram-fotograflari-ekran-koruyucu-yapma-uygulamasi

Screenstagram Mac için geliştirilen bir ekran koruyucu uygulamasıdır. Barbarian Group tarafından geliştirilen bu uygulama ile kendi fotoğraflarınızı ekran koruyucu yapabilirsiniz.

MAC için Screenstagram uygulamasını indir

Windows için Screenstagram uygulamasını indir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 3 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status