Install Monitor İndir: PC ye Program Yükleme ve Kaldırmanın Daha İyi Bir Yolu

Bilgisayarınızda programları yüklerken, ayrıca programların birçok ilişkili dosyaları da sisteminize yüklendiğini fark etmişsinizdir. Bu tür dosyalar, Windows kök dizininde kalır ve programı temiz kaldırmak için reddedilebiliyor.

Ve belirli bir süre sonra, gereksiz veya önemsiz dosyalar birçok işlemi yavaşlatabilir ve sistemin bozulmasına sebep olabilir. Kayıt defteri anahtarları için de geçerlidir. Hatta yazılımı kaldırdıktan sonra, Windows Kayıt Defteri kalan bazı artık kayıt defteri anahtarlarını bulabilirsiniz.

Mirekusoft Install Monitor bu sorunu çözen ücretsiz uninstaller yazılımıdır. Bir uygulama yüklemeden etki yaptığını görebilir ve bunu kaldırmaya karar verirken tamamen kaldırmanızı sağlar.

Install Monitor – Ücretsiz Uninstaller Programı

Install Monitor Microsoft Windows masaüstü uygulamaları için bir uygulama yönetim aracıdır. Kurulduğunda, kaldırılan programların artık dosyalarını temizleyerek sistem performansını arttırır. İstenmeyen uygulamaları tamamen kaldırır.

Install Monitor programı sisteminizi temiz tutar ve sistemin yavaşlamasına engel olur. İstenmeyen, gereksiz dosyaları ve PC den kaldırdığınız programların geriye kalan dosyalarını da temizleyerek sistemin düzenli olarak çalışmasını sağlar.

Install Monitor programı Windows 7, Windows Vista (Service Pack 1 veya üzeri), Windows XP (Service Pack 3) 32 Bit-64 Bit işletim sistemlerinde çalışır.

Not: Mirekusoft Install Monitor sadece kişisel kullanım için ücretsiz olduğunu unutmayın.

Install Monitor İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 1 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status