IObit Uninstaller İndir: Ücretsiz Program Kaldırıcı

IObit Uninstaller İndir: Ücretsiz Program Kaldırıcı (Uninstaller). İstenmeyen programları kaldırma, tamamen silme programı.

Sisteminizden programları tamamen kaldırma, silme ücretsiz, bedava programları arasından en iyilerinden birisi. Hatta en iyisi diyebiliriz. Programı çalıştırdığınız zaman sisteminize yüklü programların listesini hemen gösterir.

IObit Uninstaller ücretsiz programı, verimli bir şekilde PC de ki programları kaldırmayı sağlar ve ayrıca kaldırılan programa ait artık dosyaları, klasörleri ve kayıt defteri anahtarlarını da kaldırır. Böylece sisteminizi yavaşlatan, hatta çökmesine neden olan bu durumdan kurtarır. Bu sayede PC hızınız da artar.

Sisteminize ki programların adı, boyutu ve ne zaman yüklendiğini gösterir. Sisteminizden hangi programı kaldırmak istiyorsanız, kaldırmak istediğiniz programı seçin ve menüden kaldırma seçeneğine tıklayın.

Programın Diğer Özellikleri

  • Bir program, Windows Program Ekle/Kaldır yerleşik listesinde yoksa bile kaldırmanızı sağlar. Bu özellik otomatik olarak sistem içinde programın artıklarını ve izlerini arar ve onları tamamen kaldırmanızı sağlar.
  • Toplu Kaldırma: Sadece tek bir tıklama ile uygulamaları çoklu bir şekilde kaldırabilirsiniz. Çok daha hızlı kaldırılması için programları seçmek için bütün program kayıtları için onay kutularını ekler. Onay kutularına tıklayarak birde fazla programı aynı anda kaldırabilirsiniz.

Kaliteli, güvenli ve ücretsiz olmasından dolayı her bilgisayarda bulunması gereken bir program olduğunu söylemek isterim ve kullanmanızı tavsiye ederim.

IObit Uninstaller programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki indirme bağlantılarından programı indirebilirsiniz.

IObit Uninstaller İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 1 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status