iSpring Free: PowerPoint den Flash’a Dönüştürme Programı İndir

PPT formatı Microsoft PowerPoint Presentation yazılımı üzerinden çalışan dosya formatlarıdır. Hiç PowerPoint PPT formatından Flash .SWF formatında dönüştürme yapmayı düşündünüz mü?  Bugün sizin için iSpring programını sunacağım.

iSpring, PowerPoint sunum formatından Flash formatına dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz bir program.

Ücretsiz PowerPoint den Flash’a Dönüştürme

iSpring programının iki ayrı sürümü vardır. Ücretsiz iSpring Free versiyonu ve ücretli iSpring pro versiyonları mevcuttur.

Programın Özellikleri

iSpring programının bir çok özellikleri vardır. Kısaca bunlara bir göz atalım;

  • PowerPoint (.PPT, .PPTX, .PPS, .PPSX) dosya formatlarından, Flash (.SWF) formatlarına dönüştürme yapar. (PowerPoint to Flash converter)
  • Flash dosya ve Youtube video formatları içine PowerPoint sunumları eklemeyi sağlar.
  • Program ayrıca bir SWF oynatıcı içerir.
  • PPT boyutunu azaltır.
  • Bir çok özelleştirilebilir seçenekler.
  • Kolay kullanım arayüzü

PowerPoint arayüzü ile bilginiz varsa, o zaman bu program bir PowerPoint için eklenti olarak çalışıyor ve fazladan bir sekme olarak PowerPoint şerite yükler.

Sekmesindeki iki seçenek vardır – ‘Quick Publish‘ ve ‘Publish‘ seçeneği. Seçerseniz Quick Publish seçerseniz, PPT doğrudan varsayılan ayarları ile SWF dosyasına dönüştürülür olacaktır. Eğer Publish seçeneğine tıklarsanız PPT içinde dışarıda ve ekleyebileceğiniz bir çok özellik gösteren bir açılır pencere göreceksiniz.

Uygulamayı indirebilmek için kayıt olmanız gerekiyor.

iSpring Free programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile ve Microsoft Office 2003, 2007, 2010 ile uyumlu çalışır.

Not: iSpring Free programını tamamen ücretsiz kullanmak için buradan gerekli yerleri doldurarak bedava kullanmaya hak kazanabilirsiniz. Aksi durumda 30 günlük deneme sürümünü kullanmış olacaksınız.

iSpring Free İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 7 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status