Kingsoft Antivirus 2012 İndir: Tamamen Ücretsiz Antivirüs Programı

Kingsoft Antivirus 2012 İndir: Windows İçin Tamamen Ücretsiz Antivirüs Programı.

Kingsoft Antivirus 2012 beta sürümü çıktı ve artık Windows PC için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kingsoft Antivirus 2012 tamamen ücretsiz bir antivirüs programıdır ve bilgisayarınızdan virüs, trojan ve malware gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı PC nizi temiz tutacaktır. Ayrıca PC de yüklü diğer antivirüs programları ile uyumlu çalışır.

Bir trojan makine veri kırma kapasitesine sahip bir kod ile birlikte gelen faydalı ve zararsız programa benzeyen bir virüstür. Trojan virüsü genellikle e-posta, indirilebilir programlar ya da savunmasız diğer bilgisayar işletim sistemi ile gelen ekleri üzerine yerleştirilmiştir.

Kingsoft Antivirus 2012 kusursuz çalışır, hatta daha önce yüklenmiş anti-virüs programları ile, ikincil bir koruma katmanı sağlar. Bilgisayarınız daha iyi ve güvenli çalışacaktır, ayrıca sistem üzerine yüklenmeye çalışan sinsi zararlı programlar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan dosyaları indirmek mümkün olacak.

Kingsoft Antivirus 2012 Virüs Tarama Özellikleri

  • Full Tarama – Bilgisayarınızı komple tarar ve virüs tehditlerini algılar.
  • Hızlı Tarama – Dosya klasörleri, diğer hassas bölgeler ve virüs tehditlerini engellemek için tarama sistemi.
  • Özel Tarama – İhtiyaçlarınıza göre tarama konumu.
  • USB Sürücü Tarama – USB aygıtları yoluyla yayılan tehditleri engelleme, blok etme.

Kingsoft Antivirus 2012 her hangi bir sınırlama olmadan tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kaliteli bir antivirüs programıdır.

Kingsoft Antivirus 2012 programı XP 32 Bit, Vista ve Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Kingsoft Antivirus 2012 İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 9 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status