LastPass Türkçe İndir: Ücretsiz Şifreleme Programı

LastPass Türkçe İndir: Ücretsiz Şifreleme Programı.

LastPass programı ücretsiz bir parola yöneticisidir. LastPass programı ile artık şifre kaybına, şifre unutmaya son. Program için ana bir şifre belirlenir ve ardından tüm web sitelerinde ki şifrelerinizi bir defa kaydedin. Artık bundan sonra şifre hatırlamanıza gerek yok. LastPass programı tüm şifrelerinizi otomatik olarak doldurur veya isterseniz otomatik olarak da giriş yapabilir.

Evrensel Windows Yükleyici Internet Explorer, Firefox, ve Chrome için tarayıcı eklentilerini yükler. Ayrıca yeni bir LastPass hesabı oluşturmanızı ve varolan parolalarınızı içe aktarmanızı sağlar. LastPass’i Windows’a yüklemenin en iyi yolu bu. 64 bit Yükleyici, 32 bit IE yükleyiciyi de içermektedir.

LastPass programı XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ve Internet Explorer 6+, Firefox 2.0+, Chrome 7+ tarayıcıları ile uyumlu çalışır.

Mozilla Firefox için LastPass eklentisi, aynı zamanda SeaMonkey, Mozilla vb. gibi diğer Mozilla tabanlı tarayıcılar üzerinde de çalışır.

Google Chrome için LastPass binary bileşenli tarayıcı eklentisi, oturum durumunu diğer tarayıcılarla paylaşma gibi ekstra özellikler sağlar.

Apple Safari için LastPass binary bileşenli olmayan tarayıcı eklentisi. Binary bileşene gereksinim duyan boştayken otomatik olarak oturum kapatma ve oturum durumunu diğer tarayıcılarla paylaşma gibi ekstra özellikler çalışmaz.

Opera Tarayıcısı için Binary bileşensiz LastPass tarayıcı eklentisi. Binary bileşene gereksinim duyan boştayken otomatik olarak oturum kapatma ve oturum durumunu diğer tarayıcılarla paylaşma gibi ekstra özellikler çalışmaz.

Windows İçin LastPass Türkçe İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 0 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status