MAC İçin Mikogo İndir: Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

MAC İçin Mikogo İndir: Ücretsiz Uzak Masaüstü Bağlantı Programı.

Mikogo programının MAC PC ler için uyumlu sürümüdür. MAC PC nizden uzaktan bağlantı yapmak istiyorsanız ideal bir program.

Mikogo programı iki PC arasından uzaktan bağlantı sağlayan ücretsiz bir program. Uzaktan bağlantı sağlayarak masaüstü ekran paylaşımı ve hızlı dosya paylaşımı için ideal bir program. Team Viewer alternatifi bir program olarak düşünebilirsiniz.

Bir sosyal ağ ile bir konferans yapabilirsiniz. Mikogo bir giriş gerektirmez. Hatta elle sadece arayüzün sol alt tarafından Arkadaş ekle butonuna tıklayarak oturuma arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

Standard Profile ve Support oturum türlerinden istediğinizi seçebilirsiniz ve listeden mesajları veya dosyaları göndermek istediğiniz kişileri de seçebilirsiniz.

Support profili ekranınızı paylaşmak ve uzak masaüstü bağlantısını sağlar. Aynı anda 25 kişi ile internet üzerinden ekran ve içerik paylaşımı yapabilirsiniz.

Mikogo programı ile;

  • Online toplantılar,
  • Web konferansları,
  • Ürün tanıtımları,
  • Web sunumları,
  • Uzaktan destek,
  • Web seminerleri ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Müşterileriniz için online teknik destek sağlayın. Ticari müşteriler için ürün tanıtımları yapabilirsiniz. Online grup işbirliği için ideal bir araçtır.

Mikogo İndir – Üretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 19 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status