Mail Notifier: Çoklu Gmail Hesabı İçin Masaüstü Bildirim Programı

Mail Notifier: Çoklu Gmail Hesabı İçin Masaüstü Bildirim Programı.

Gmail, dünyanın en popüler e-posta hizmetlerinden biri haline geldi ve çeşitli kaynaklara göre, şimdi ikinci büyük e-posta sağlayıcısıdır. Peki Gmail hesabınıza gelen mailler ile ilgili masaüstünüzde bildirim almak ister misiniz?

Mail Notifier programı Gmail hesabınıza gelen mailler için masaüstünde gösterir. Programın en güzel özelliği ise bir den fazla Gmail hesabı olanlar için çoklu bildirim özelliği. Ayrı ayrı Gmail hesabınızı Mail Notifier programı ile masaüstünden takip edebilirsiniz.

Çoklu hesabı olanların kullanmasını tavsiye ederim. Gerçekten faydalı bir uygulama. Çoğu uygulama sadece tek bir hesap için kullanılıyor ama Mail Notifier programı çoklu Gmail hesabı olanların kullanabileceği ücretsiz bir uygulama.

Mail Notifier programı Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8. 32-bit ve 64-bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Üretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 227 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status