PC İçin ooVoo İndir: Görüntülü Konuşma, Çoklu Sohbet Programı

Skype alternatifi ücretsiz görüntülü konuşma ve video konferans uygulaması arayanlar için ideal bir uygulama. ooVoo uygulaması sayesinde PC nizden ücretsiz olarak arkadaşlarınızdan görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

ooVoo uygulamasının özelliklerinden biri de bir kere de en fazla 12 arkadaşınız ile ücretsiz video, görüntülü konuşma yapabilirsiniz. ooVoo video sohbet programı ile HD kalitesinde MAC, akıllı telefon veya tablet üzerinde ücretsiz görüntülü arama, konuşma yapabilirsiniz.

Web kameranızı veya cep telefonunuzun kamerasını kullanarak arkadaşlarınız ile hemen görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz.

ooVoo uygulaması ile Facebook üzerinde de görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Programın en güzel özelliği ise HD kalitesinde video görüntü sağlaması.

pc-icin-oovoo-indir-goruntulu-konusma-uygulamasi

ooVoo Uygulamasının Özellikleri

  • Bedava en fazla 12 kişi ile video, görüntülü konuşma.
  • HD kalitesinde ücretsiz chat.
  • Kaydedin ve video mesaj gönderebilirsiniz.
  • YouTube’a aramaları kaydedin ve upload edin.
  • OoVoo ve Facebook kişilerinize anlık iletiler gönderebilirsiniz.
  • Ücretsiz bir web sohbet odası kurabilirsiniz.

ooVoo uygulamasının ayrıca Android, iPhone ve MAC sürümleri de mevcut. ooVoo uygulaması XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Ana Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 56 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status