PC Optimize Programı İndir: TweakNow PowerPack

PC Optimize Programı İndir: TweakNow PowerPack.

TweakNow PowerPack bilgisayarınızın Windows işletim sistemi ve Web tarayıcısını her yönüyle ince ayar yapmanızı sağlayan bir yazılım paketidir.

TweakNow PowerPack programının Registry Cleaner modülü Windows Kayıt Defteri temizlemek için basit bir yol sağlar.

Windows ayarları yapmak isteyenler için, Windows gizli bölümünde 100 den fazla gizli Windows ayarları sağlar.

Sanal Masaüstü modülü ise kendi zevkinize ve iş gereksinimleriniz için özel bilgisayar ekranınızda sağlayan, aynı anda en fazla dört özel tasarımlı masaüstü yapılandırmaları çalıştırmanızı sağlar.

Bu ücretsiz paket, anakart, işlemci, ekran kartı, bellek, sabit disk ve ağ hakkında detaylı bilgi de dahil olmak üzere bilgisayarınızın donanımlarını tüm yönleriyle, tam bir bilgisini verir.

Disk Cleaner, Disk Kullanım Çözümleyicisi, Çeşitli Araçlar, Registry Cleaner, Registry Birleştiricisi, Başlangıç Yöneticisi, Sistem Bilgi, Parça Temizleyici, Program Kaldırma ve Windows Gizli ve Geri Yükleme Yedekleme gibi diğer modüller de içerir.

TweakNow PowerPack XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 4 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status