PeaZip İndir: Bedava Zip, Arşivleme, Sıkıştırma Programı 32-64 Bit

PeaZip İndir: Bedava Zip, Arşivleme, Sıkıştırma Programı 32-64 Bit.

PeaZip, sıkıştırma ve arşivleme yetenekleri ile ücretsiz, bedava açık kaynak kodlu bir dosya ve arşiv yöneticisidir. Windows 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

PeaZip Windows ve Unix dünyasında arşiv formatlarını ayıklayabilirsiniz: Şuanda 87 dosya uzantısı 7Z, RAR, TAR ve ZIP vb desteklenir.

PeaZip Özellikleri:

Oluşturma: 7Z, ARC, BZ2, GZ, *PAQ, PEA, QUAD/BALZ, TAR, UPX, WIM, XZ, ZIP

Ayıklama: ACE, ARJ, CAB, DMG, ISO, LHA, RAR, UDF, ZIPX vb 150 den fazla arşiv dosya formatlarını destekler.

Tam destek (okuma ve yazma): 7Z, 7Z-sfx, ARC/WRC, BZ2/TBZ2, custom, GZ/TGZ, PAQ/LPAQ, PEA, QUAD/BALZ, split, TAR, UPX, ZIP.

Sadece Okumak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), LHA/LZH, LZMA, Mac (DMG/HFS), NSIS, Open Office files, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, UDF, VHD, WIM, XAR, XPI, XZ, Z/TZ\.

Onarmak: ARC

PeaZip programı XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

PeaZip İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 223 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status