Softros LAN messenger İndir: LAN Mesajlaşma Programı

Softros LAN messenger İndir: Ofis LAN Mesajlaşma Programı. LAN ağ üzerinden sohbet, mesajlaşma programı da diyebilirsiniz.

Softros LAN messenger ofis iletişimi için kaliteli bir LAN mesajlaşma programı. Her hangi bir kurulum gerektirmez ve kullanımı çok kolaydır.

Softros LAN messenger programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Softros LAN IM gibi mesaj bildirim alarmları, kişisel veya grup mesajlaşma, dosya transferi ve sezgisel bir arayüz gibi kullanışlı çeşitli özellikleri ile birlikte geliyor. Softros LAN messenger LAN sohbet programı tüm gelen ve giden mesajlar için güçlü şifreleme seçenekleri sunuyor.

Herhangi bir Windows işletim sistemi altında ve büyük veya küçük TCP/IP ağları üzerinde çalışırken program çok kararlıdır. Bireysel kullanıcı bağlantısı kurmak için ya da grup uyarıları için de kullanılabilir. Gelen mesajlar için uygun ses alarm vardır.Program çok basit ve özel bir eğitim gerektirmez. Yükleme tamamlandıktan hemen sonra kullanılmaya hazırdır.Tüm ayarlar kaydedilir ve gerekirse tüm ayarlar kolayca başka bir bilgisayara aktarılabilir.

Softros LAN messenger programı şirketler için idela bir program. Bu program üzerinden grup toplantıları yapabilirsiniz. Ağ üzerinde bulunan tüm kişiler ile anında iletişime geçebilirsiniz.

Softros LAN messenger programı ücretli bir programdır. Ücretsiz olarak deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Memnun kalırsanız uygun bir ücret ile program sahip olabilirsiniz.

Softros LAN messenger İndirÜretici Sayfadan İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 67 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status