Team Viewer Türkçe İndir: Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

Team Viewer Türkçe İndir: Uzak Masaüstü Bağlantı Programı. İki PC arasında uzaktan kontrol sağlayan ücretsiz program.

Team Viewer programı iki PC arasında uzak masaüstü bağlantısı yaparak uzaktan PC kontrolü sağlayan ücretsiz Türkçe bir program. Sadece uzaktan bağlantı değil, dosya aktarımı ve VPN bağlantısı yapmanızı sağlar.

Team Viewer tartışmasız en iyi ve uzak masaüstü paylaşımı ve dosya paylaşımı için en hızlı çözümdür. Sadece bir kimlik ve her oturumda da Team Viewer penceresinde görüntülenen bir şifre vardır.

Team Viewer programı kullanımı çok basittir. Team Viewer programını açtığınız zaman bir kimlik ve parola ile giriş yapacaksınız. Bağlantı yapmanız için ise size bir ID numarası verecektir. Hangi bilgisayara bağlanmak istiyorsanız karşı taraftaki bilgisayara ait Team Viewer ID ve şifresini girmeniz gerekir. ID ve şifreyi girdikten sonra artık uzaktan o bilgisayarı kullanabilirsiniz.

Team Viewer hızlı sonuç verir ve ekran paylaşımı programları arasında en iyisi ve en kullanışlısı. Zaten Türkçe olması da kullanımı açısından büyük kolaylık sağlıyor.

  • Anında uzaktan destek – istemci tarafında kuruluma gerek yok
  • Uzaktan bakım – bilgisayarlara ve sunuculara 7/24 uzaktan erişim
  • Uzaktan erişim – verilerinize ve uygulamalarınıza her zaman her yerden ulaşın
  • Ev ofis – ofis bilgisayarlarınıza evinizden ulaşın

Bağlantı kurulumunda, karşıdaki kişinin bilgisayarını uzaktan kontrol etmeyi, ekranınızı sunmak veya sadece dosya aktarımı mı yapmak istediğinizin kararını veriniz. Tüm TeamViewer sürümleri genelde tüm bu imkanlara sahiptir!

Gruplanabilir kişi listesi çok hızlı bir ekip çalışmasına olanak tanır. TeamViewer kişi listesinde her zaman hangi kişinin o an için ulaşılabilir olduğunu görebilir, bir fare tıklaması ile bağlanabilirsiniz.

Team Viewer Türkçe İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 67 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status