TV Kartsız Ücretsiz TV İzleme Programı İndir

TV Kartsız Ücretsiz TV İzleme Programı

Bilgisayarından TV izlemek isteyen milyonlarca kullanıcı vardır. TV izleme programları arasında çok kaliteli programlarda mevcuttur. Ama bu programların çoğunu kullanmak için TV kart gerekiyor.

Hem TV kart gerektirmeyen hem de ücretsiz bir program arıyorsanız Free Internet TV ücretsiz programı tavsiye ederim.

Free Internet TV ücretsiz program TV kartsız TV izleme imkanı sunan mükemmel bir program. Dünya çapında 1800 den fazla online TV kanalını izleme imkanı sunan bir internet televizyon radyo programıdır. Sadece ihtiyacınız olan bir PC ve internet bağlantısıdır. Normal bir televizyon gibi listeden kanal seçin.

FreeInternetTV-tv izleme programi tv kartsiz

Free Internet TV alternatif programlama, dil öğrenme, yabancı kültürler, eğlence, spor veya haber ile ilgilenen kişiler için idealdir.

Tüm dünyada 1800 den fazla kanal izleyin. (Kanal listesine bakın)

Hiçbir abonelik gerektirmeden ve canlı broacasts 1800 Online Internet / Uydu TV kanalları üzerinde ziyaret edebilirsiniz. Canlı Spor, TV Şovları ve Filmler izleyin.

Hiçbir ekstra donanım gerekmez, TV kartı gerekli değildir!

İnternet bağlantısı üzerinden TV kanalları akışı sağlanır çünkü bu yazılım ile bir PC TV kartına gerek yoktur.

Normal veya tam ekran modunda

Free Internet TV boyutlandırılabilir ekran boyutları destekler; tam ekran modu dahil olmak üzere, istediğiniz herhangi bir boyutta ekran penceresini değiştirebilirsiniz.

Otomatik TV istasyon güncellemeleri

Ücretsiz otomatik TV istasyon güncellemeleri yazılım içeriğine gelir. izin bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Binlerce skin (tema)

Free Internet TV, Microsoft Windows görsel stil desteği (msstyles) ile Windows XP, Vista, Windows 7 için geliştirilen binlerce tema kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş kanal ekleme

İleride daha hızlı erişim için bir Favori listesine seçilen kanalları ekleyebilirsiniz.

Özelliklerine baktığımız zaman ücretli TV izleme programlarına alternatif mükemmel bir çözümdür. Free Internet TV programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Free Internet TV İndir 

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 47 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.

TV Kartsız Ücretsiz TV İzleme Programı İndir (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. emir dedi ki:

    adminim deniyorum kanalar çok güzelmiş denemeden olmaz kesin

DMCA.com Protection Status