Ücretsiz CyberGhost İle IP Gizleme ve Güvenli İnternet Bağlantısı

Bugün, İnternet üzerinde, her şey mümkündür. Bilgisayarınızdan verilerinizin çalınması gibi durumlar. Sonuç olarak, İnternet üzerinden gizlilik bir zorunluluk haline gelmiştir! Bir anonim kullanıcı olduğunuzda, IP adresinizi gizlemek güvenlilik için önemlidir. Hiç kimse PC’nizden özel bilgilerinizi çalamaz ve dolayısıyla, Online kimliğini korumak ve bilgisayarınıza karşı saldırıları engelleyebilirsiniz.

İnternet üzerinde anonim sörf yapmak için farklı yollar vardır. Bir proxy kullanarak ve diğer DNS sunucularını değiştirerek yapabilirsiniz. Bu prosedürler olmayan kullanıcılar için çok kolay değildir. Ama bu yazımızda sadece tek bir tıklama ile size anonimlik sağlayabilir bir uygulama mevcut.

CyberGhost çevrimiçi kimliğinizi koruyan ve tamamen gizleyen Windows için ücretsiz bir gizlilik aracıdır. CyberGhost uygulamasının, CyberGhost Premium ve CyberGhost Free olarak iki farklı kullanımı mevcuttur. Bu yazımızda sadece CyberGhost Free uygulamasını işleyeceğiz. CyberGhost Free sadece anonimlik sağlar ve sadece online kimliğinizi korur. CyberGhost Premium uygulaması ise gizlilik olarak ekstra özellik sunuyor.

Uygulamaya başlamak için, CyberGhost hesap oluşturmanız gerekir. Free CyberGhost uygulamasını karşıdan yüklediğinizde, CyberGhost ile bir hesap oluşturmanız istenecektir. Bir hesap oluşturun ve çok gizli PUK kodunu kaydedebilirsiniz. Başarıyla hesabı oluşturduysanız ve oturum açtığınızda, “Connect to VPN” diye bir düğme göreceksiniz. Butona tıkladıktan sonra CyberGhost Sunucular ve online kimliğiniz tamamen gizli olacak şekilde bağlanacaktır.

Sonuç olarak, sizlere bu ücretsiz uygulamayı gizliliğinizi kontrol etmeniz de önermek istiyorum. CyberGhost indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: PC Dersleri / Yazılım - 402 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status