Ücretsiz Hard Disk Bölme Programı İndir: AOMEI Partition Assistant

Ücretsiz Hard Disk Bölme Programı İndir: AOMEI Partition Assistant. Windows 8 için disk bölme programı.

AOMEI Partition Assistant ücretsiz sabit disk bölme yöneticisi yeniden boyutlandırmak ve bölüm taşımak, sistem sürücüsü genişletmek, bölme ve birleştirme, kopyalama bölümü ve alan ayırma yeteneğine sahiptir. Yeniden başlatmadan sistem bölümünü genişletmek için yardımcı olan bir yerleşik Extend Bölüm Sihirbazı içerir.

Ücretsiz disk bölme programı aşağıdaki görevleri yürütmeyi sağlar;

  • Bölümü yeniden boyutlandırma – Alan Daraltma ve Alan Genişletme özellikleri ile kendi sabit disk alanınızın boyutunu değiştirebilirsiniz.
  • Bölüm oluşturma – Farklı kullanımlar için daha fazla bölüm oluşturma özelliği sunuyor. Hatta tek bir alan oluşturabilirsiniz.
  • Bölüm taşıma – Bölümün diskteki bölümünü taşıma, konumunu sıfırlama.
  • Bölüm birleştirme – İki bölümü birleştirebilirsiniz.
  • Disk bölümünü bölme – Büyük bir bölüm içinde iki küçük bölüm oluşturma.
  • Boş alan ayırma – Disk alanının en iyi şekilde kullanılması için bir bölümden diğerine boş alan ayırma.
  • Kolay kopyalama sihirbazı – Kopya bölümünü veya Windows yeniden kurmaya gerek kalmadan tüm sabit disk bölümünü kopyalama.

AOMEI Partition Assistant disk bölme programı XP, Vista, Windows 7 (SP1 destekli), Windows 8 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

AOMEI Partition Assistant İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 12 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status