Ücretsiz Hard Disk Bölme Programı İndir: EaseUs Partition Master

Ücretsiz Hard Disk Bölme Programı İndir: EaseUs Partition Master Home Edition.

EASEUS Partition Master Home Edition en iyi ücretsiz disk bölme programlarından birisidir. Özellikle sistem sürücü için, bölümü genişletmek kolay ve disk alanı yönetmenize olanak sağlar. Windows XP/Vista/Windows 7 SP1/Windows 8 32 bit  -64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Kapsamlı boş sabit disk bölme yönetim programı adware veya araç çubukları içermez. EASEUS Partition Master Home Edition kullanarak gerçekleştirmelerini sağlayan bazı işlevleri, oluşturma, yeniden boyutlandırma, silme ve bölümleri biçimlendirme, gizleme ve bölme gibi bir çok işlevi içerir.

Kopyalama sihirbazı tüm verilerini yedeklemek veya Windows yeniden yükleme olmadan bir sabit diske kopyalamanızı sağlar.

  • Bilgisayar performansını arttırmak için sistem bölümünü genişletin.
  • Daha iyi sabit disk yönetimi ve bilgisayar performansı maksimuma çıkarmak için temel özellikler.
  • Kopya sihirbazı tüm verileri yedeklemek veya Windows yeniden kurmaya gerek kalmadan tüm sabit diske kopyalamanızı sağlar.
  • Kullanılabilirlik özellikler sürükle-bırak ve önizleme değişiklikleri ile disk haritası üzerinde doğrudan çalışmasına izin verir.

EaseUs Partition Master İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 18 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status