Ücretsiz FTP Programı İndir: CoffeeCup Free FTP Client

CoffeeCup Free FTP Client programı, ücretsiz FTP programları arasında en iyilerden biridir. Basit ve güvenilir dosya transferi için FTP programı arıyorsanız CoffeeCup Free FTP programını kullanmanızı tavsiye ederim.

CoffeeCup Free FTP programı ile, birden çok sunucu profillerini ayarlama, ikili dosyalar, ASCII veya otomatik mod aktarmak, sunucunuza sürükleyerek ve bilgisayarınızdan bırakarak dosya yükleyebilirsiniz.

Bedava FTP, basitleştirilmiş, sezgisel, kullanışlı arayüzü ile tüm ücretsiz FTP istemcileri arasında en iyilerdendir! Dosyaları indirme ve yükleme, hızlı ve güvenilir bir yerde FTP sunucu ayarlarını tutar ve durdurmak ya da transfer iptali seçenekleri sağlar. Her hangi bir kayıt gerektirmez, tamamen ücretsizdir. Bazı reklam afişleri ile küçük bir rahatsızlık verebilir.

CoffeeCup Free FTP ücretsiz FTP programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

CoffeeCup Free FTP İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 172 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status