Unpacker: Windows 8 İçin ZIP, RAR, 7z Arşiv Ayıklama Programı

Unpacker ile Windows 8 & RT de ZIP, RAR, 7z vb arşiv ayıklama

Arşiv oluşturma, görüntüleme ve ayıklama için masaüstü moduna geçmeye gerek kalmadan Windows 8 ve Windows RT bilgisayarlarda ZIP arşivleri oluşturmanızı sağlayan 8 Zip adlı mükemmel Modern UI uygulaması, artık ücretsiz kullanımdan çıktı ve 7,99 $ bir fiyat etiketi ile kullanıma sunuluyor.

Eğer sadece Windows 8 veya RT bilgisayarınızda arşiv ayıklama için her hangi bir ücret ödemek istemiyorsanız, Unpacker uygulamasını denemenizi tavsiye ederim. Unpacker ZIP, RAR, 7z ve diğer arşiv formatları dahil birçok biçimi destekleyen bir Windows 8 uygulamasıdır. Unpacker seçtiğiniz bir konuma, arşivleri veya yalnızca seçilen öğelerin tüm içeriğini ayıklamak için basit kontroller sağlar.

Unpacker-dosya

Uygulaması verimlilik ve basitlik odaklanarak tasarlanmıştır. Uygulamayı başlattığınız zaman, gerekli arşive gidin ve içeriklerin oluşturulması, boyutu ve tam yol adı, biçimi, türü, tarih de dahil olmak üzere ayrıntılarını görüntüler. Arşivden dosyayı çıkarma için, basitçe bir arşiv seçin ve OK düğmesine basın.

Yüklendiğinde, arşiv dosyaları ayıklamak için seçenekleri belirleyebilirsiniz. Her şey yapılandırıldığında, işlemi başlatmak için sarı ambalajından düğmesine tıklayın.

Unpacker-arsiv ayiklama

Sadece herhangi bir dosyası ayıklama yardımcı programı gibi, ya tam arşiv açmak veya ayıklanması için belirli dosyaları ve klasörleri seçebilirsiniz. Sadece ayıklamak istediğiniz klasör ve dosyaları sağ tıklayın ve Unpack düğmesine tıklayın.

Uygulamayı yüklediğinizde, otomatik olarak sıkıştırılmış dosyaları işlemek için varsayılan uygulama olarak yerini alır.

Unpacker, Windows 8 32-bit ve 64-bit sürümü yanı sıra, Windows RT üzerinde de çalışır.

Unpacker İndir (Windows Mağaza)

Bu Yazıyı Paylaş! Google+!

Kategori: Yazılım - 306 viewsYorum Yazın

Serkan Gönültaş

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Bu siteyi kurmamın amacı insanımız için faydalı olmak, insanlarımızı bilgilendirmek. Yazılım alanında daha çok bilgili olduğum için yazılım ile ilgili konulara ağırlık veriyorum. Diğer arkadaşlarımız da alanları ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Umarız hayat ile ilgili her konuda sizlere yardımcı oluruz.
DMCA.com Protection Status